Stopy miedzi UNS C11000

Stopy miedzi UNS C11000
Szczegóły:
Nazwa produktu: Miedź UNS C11000
Znana również jako::lektrolityczna miedź o dużej wytrzymałości (ETP)
Nazwy zwyczajowe:Twarda-miedź pakowa
Materiał/skład: Cu Większy lub równy 99,90%
Normy produktu: ASTM B187, ASTM B49, ASTM B694
Wyślij zapytanie
Opis
Wyślij zapytanie

 

Stopy miedzi UNS C11000
 

UNSC11000 Miedź elektrolityczna o dużej wytrzymałości (miedź ETP)to jeden z najpowszechniej stosowanych-stopów miedzi o wysokiej przewodności, znany ze swojej właściwościdoskonała przewodność elektryczna (większa lub równa 100% IACS)przewodność cieplną, plastyczność i łatwość wytwarzania. Jako najwyższej jakości materiał miedziany-przemysłowy,Blacha miedziana C11000, taśma miedziana, pręt miedziany, pręt miedziany, rura miedziana, Iszyna miedzianasą szeroko stosowane w elektrotechnice, transformatorach, rozdzielnicach, dystrybucji energii, systemach uziemiających i komponentach precyzyjnych. Oferta naszej fabrykiniestandardowe rozmiary, wąskie tolerancje, międzynarodowe standardyi opakowania eksportowe, zapewniające stabilną jakość globalnym nabywcom B2B.

copper 17

01

Wysoka jakość

02

Zaawansowany sprzęt

03

Profesjonalny zespół

04

Usługa niestandardowa

 

Opis produktów

 

UNS C11000 to elektrolitycznie ciągliwy stop miedzi pakowej zawierający kontrolowaną ilość tlenu (0,02–0,04%) w celu zapewnienia doskonałej przewodności elektrycznej. Jest zgodny zASTM B152, ASTM B187, ASTM B152M, ASTM B193, ASTM B152Mi inne międzynarodowe standardy.

Stop miedzi UNS C11000 – w pełni zintegrowana tabela porównawcza specyfikacji technicznych

 

Kategoria Parametr techniczny Metryczne (jednostki SI) Imperialne (jednostki amerykańskie) Uwagi / Norma
Skład chemiczny Cu (miedź) Większe lub równe99.90% - ASTM B152 / B187
  Tlen (O) 0.02–0.04% - Typowy ETP Cu
  Inne zanieczyszczenia Mniejsze lub równe 0,03% - -
Właściwości mechaniczne – wyżarzane (odpuszczanie O) Wytrzymałość na rozciąganie 210–250 MPa 30–36 ksi ASTM B152
  Siła plonu 65–100 MPa 9–14 ksi -
  Wydłużenie 30–45% - -
Właściwości mechaniczne – twarde (odpuszczanie H04) Wytrzymałość na rozciąganie 340–380 MPa 49–55 ksi ASTM B187
  Siła plonu 300–340 MPa 44–49 ksi -
  Twardość HV 80–110 HRB 40–55 -
Właściwości fizyczne Przewodność Większy lub równy 100% IACS - Twardy smoła elektrolityczna
  Gęstość 8,9 g/cm3 0,321 funta/cal3 -
  Temperatura topnienia 1083 stopnie 1981 stopień F -
Standardowy zakres rozmiarów – arkusze / płyty (ASTM B152) Grubość 0,20–20 mm 0.008"–0.79" standardowe tolerancje ±0,01–0,20 mm
  Szerokość 300–1000 mm 12"–40" -
  Długość 1000–3000 mm 40"–120" -
Standardowy zakres rozmiarów – Pręty / Pręty (ASTM B187) Średnica 3–120 mm 1/8"–4.75" Tolerancja ±0,03–0,20 mm
  Dostępny temperament O / H02 / H04 - -
Standardowy zakres rozmiarów – szyny zbiorcze (płaskie) Grubość 3–20 mm 0.12"–0.75" -
  Szerokość 20–200 mm 0.8"–8" -
Standardowy zakres rozmiarów – rury (ASTM B68 / B75) Średnica zewnętrzna (OD) 6–108 mm 1/4"–4.25" -
  Grubość ścianki 0,5–10 mm 0.02"–0.40" standardowe tolerancja ±0,02–0,15 mm
  Hartować O / H58 - Bezszwowa rurka miedziana
Kluczowe funkcje - Wysoka przewodność, odporność na korozję, plastyczność - Stop miedzi-elektrycznej
Typowe zastosowania - Szyny zbiorcze, transformatory, rozdzielnice, styki elektryczne, hydraulika - Standard branżowy

Stopy miedzi C11000 vs C10200 vs C12200

Kategoria C11000(miedź ETP) C10200(miedź OFHC) C12200(miedź DHP)
Nazwa materiału Miedź elektrolityczna o dużej wytrzymałości Beztlenowa miedź o wysokiej przewodności- Fosfor-Odtleniona miedź
Numer UNS C11000 C10200 C12200
Nazwy zwyczajowe Miedź ETP, twarda miedź pakowa Miedź OFHC,-miedź beztlenowa Miedź DHP, miedź odtleniona
Skład chemiczny Cu: Większe lub równe 99,90% • O: 0,02–0,04% Cu: większy lub równy 99,95% • O: mniejszy lub równy 0,001% Cu: Większe lub równe 99,90% • P: 0,015–0,040%
Przewodność elektryczna 100% IACS 101–102% IACS (最高) 85–90% IACS
Przewodność cieplna Doskonały Znakomity (略优) Bardzo dobry
Wytrzymałość na rozciąganie (O temperament) 210–250 MPa 200–240 MPa 200–240 MPa
Wytrzymałość na rozciąganie (twarda) 340–380 MPa 330–370 MPa 300–360 MPa
Granica plastyczności (O temperamentu) 65–100 MPa 60–95 MPa 60–100 MPa
Wydłużenie (O temperamentu) 30–45% 30–45% 30–45%
Odporność na korozję Bardzo dobry Bardzo dobry Znakomity (最适合管路)
Odporność na kruchość wodorową Słaby (氧化物导致) Doskonały Doskonały
Spawalność (lutowanie/spawanie) Średni Średnio – dobrze Doskonały(无氢脆风险)
Formowalność Doskonały Doskonały Doskonały
Nadaje się do stosowania w warunkach wysokiej-próżni ❌ 否 ✔ 最佳
Zawartość tlenu 200–400 ppm < 10 ppm Brak (P usuwa O)
Zawartość fosforu - - 150–400 ppm
Najlepsza kategoria siły Wysoka wydajność elektryczna Miedź o najwyższej czystości Najlepsza spawalność rur
Podstawowe zalety Standardowa miedź elektryczna Ultra-wysoka czystość i przewodność Lutowanie i spawanie bez kruchości
Ograniczenia Może cierpieć na kruchość wodorową Wyższy koszt Niższa przewodność
Typowe formy produktów Blachy, płyty, pręty, szyny zbiorcze, druty, rury Pręty, przewody, elementy próżniowe o wysokiej-czystości Rury miedziane (ACR/HVAC), rury instalacyjne
Typowe zastosowania Szyny zbiorcze, styki elektryczne, transformatory Półprzewodniki, urządzenia próżniowe,-najwyższa elektronika Rury HVAC, wymienniki ciepła, hydraulika, rury inżynieryjne
Normy ASTM B152, B187, B68, B75 B152, B187 B111, B306, B280
Poziom kosztów Standardowy (średni) Najwyższy Najniższy z trzech

 

 

Kluczowe cechy UNS C11000

Przewodność elektryczna większa lub równa 100% IACS

Doskonała przewodność cieplna

Wyjątkowa plastyczność i odkształcalność

Łatwe do spawania, lutowania, lutowania

Nie{0}}magnetyczny, o wysokiej odporności na korozję

Doskonałe wykończenie powierzchni

Idealny do systemów przewodzenia elektrycznego i cieplnego

Zastosowania produktów

UNS C11000 jest szeroko stosowany w:

Szyny elektryczne i szyny uziemiające

Elementy transformatorów i rozdzielnic

Urządzenia do dystrybucji energii

Styki i złącza elektryczne

Terminale elektroniczne i płytki PCB

Rury hydrauliczne i komponenty HVAC

Wymienniki ciepła i skraplacze

Precyzyjnie tłoczone części miedziane

Jak z nami współpracować?

Potrzebujesz blach, pasków, cewek, rur, prętów lub szyn zbiorczych z miedzi C11000?
Obsługujemy dostosowywanie OEM, szybką dostawę i wysyłkę globalną.

Nasz adres

Pokój 4107, budynek Runfeng, Sanqiao New Street, dzielnica Weiyang, miasto Xi'an, prowincja Shaanxi

Numer telefonu

+86 15769214734

modular-1

 

 

Profesjonalne często zadawane pytania dotyczące stopów miedzi (C11000 / C10200 / C12200)

 

1. Jakie są kluczowe różnice między C11000, C10200 i C12200 w zastosowaniach przemysłowych?

C10200: Najwyższa czystość i przewodność (półprzewodniki, próżnia,-najwyższa elektronika)

C11000: Standardowa miedź-elektryczna do szyn zbiorczych i urządzeń zasilających

C12200: Najlepsza spawalność i odporność na korozję dla systemów HVAC, hydrauliki i wymienników ciepła


2. Który gatunek jest najbardziej odpowiedni do systemów dystrybucji energii elektrycznej?

Miedź C11000 ETP(Większy lub równy 100% IACS) to standard branżowy dla:

Szyny zbiorcze

Elementy transformatora

Części rozdzielnic

Systemy uziemiające

C10200 można również zastosować, gdy wymagana jest wyjątkowo wysoka przewodność.


3. Który gatunek miedzi jest zalecany do lutowanych lub spawanych systemów rurowych?

C12200 (miedź DHP)jest idealny, ponieważ fosfor usuwa tlen, zapobiegając kruchości wodorowej.
Jest to światowy standard dla:

Węże HVAC

Lampy ACR

Wężownice wymienników ciepła

Instalacje wodno-kanalizacyjne (zimna i ciepła woda)


4. Czy podajesz wymiary metryczne i imperialne?

Tak. Dostarczamy:

mm/cale

Standardowe tolerancje według ASTM

Niestandardowe tolerancje na żądanie

Produkcja OEM dostępna dla cewek, arkuszy, płyt, rur, prętów, szyn zbiorczych


5. Jakie międzynarodowe standardy spełniają Wasze stopy miedzi?

W zależności od rodzaju produktu:

ASTM B152– Blachy i płyty miedziane

ASTM B187– Pręty i pręty

ASTM B68/B75– Bezszwowe rury miedziane

ASTM B111/B280– Rury miedziane DHP

ASTM B170– Miedź-beztlenowa

Odpowiedniki ISO, EN, JIS mogą być dostarczone w razie potrzeby.


6. Czy możecie dostarczyć certyfikaty testów młyna (MTC) i-kontrole stron trzecich?

Tak. Zapewniamy:

PL 10204 3.1 MTC

Skład chemiczny (spektrometr)

Raport właściwości mechanicznych

Badania prądami wirowymi i ultradźwiękowe rur

Dostępna inspekcja strony trzeciej-SGS/BV/TUV


7. Jaki jest proces zapewniania jakości produktów ze stopów miedzi?

Nasz system kontroli jakości obejmuje:

Weryfikacja przychodzącego surowca

Monitorowanie wymiarów online

Próba twardości i rozciągania

Kontrola chropowatości powierzchni

Badanie przewodności dla C10200 / C11000

Testy spawalności i spłaszczania rur C12200

100% test prądów wirowych dla rur bez szwu

Zgodny zISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.


8. Jaki jest typowy czas realizacji zamówień na stopy miedzi?

Rozmiary zapasów: 3–7 dni

Dostosowane rozmiary: 10–20 dni

Obróbka wielkoseryjna-lub precyzyjna: 20–30 dni

Pilne zamówienia można realizować z priorytetowym harmonogramem.


9. Jakie opcje pakowania oferujecie dla przesyłek eksportowych?

Opakowanie eksportowe-obejmuje:

Papier pakowy-odporny na wilgoć

Folia ochronna PCV (do miedzi polerowanej)

Fumigacja-bezpłatnych drewnianych palet lub skrzyń

Wzmocnienie taśmą stalową

Dostosowana wysokość palety zapewniająca efektywność załadunku kontenerów

Nadaje się do transportu morskiego, lotniczego i konsolidacyjnego.


10. Czy możecie dostarczyć cewki miedziane lub przetworzone części do masowej produkcji?

Tak. Wspieramy:

Cięcie cewki

Precyzyjne cięcie (blacha/pasek/pręt/rura)

Obróbka CNC

Zginanie, uderzanie

Wykańczanie (polerowanie, trawienie, cynowanie)

Dostępne usługi OEM i ODM.


11. Jakie warunki powierzchniowe są dostępne dla blach, taśm i rur miedzianych?

Wykończenie młyna

Wyżarzone jasne

Polerowana powierzchnia

Pokryty cyną-

Nie{0}}utleniona powierzchnia do zastosowań elektrycznych

Folia ochronna (jedna lub obie strony)


12. Czy możecie zagwarantować przewodność miedzi-elektrycznej?

Tak. Zapewniamy:

Większy lub równy 100% IACSdla C11000

101–102% IACSdla C10200

Raport z testu przewodności zawarty w MTC


13. Czy oferujecie indywidualną kontrolę składu chemicznego dla branż specjalnych?

Tak. Do półprzewodników, elektroniki lotniczej i precyzyjnej:

Bardzo-niska zawartość elementów resztkowych

Dodatkowa kontrola zanieczyszczeń (Bi, Pb, S, Fe)

Bardzo-wysokie wymagania dotyczące przewodności


14. Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ)?

Arkusze / płyty / pręty: 300–500 kg

Cewki: 1 rolka (w zależności od grubości)

Rury: 300–500 kg

Zamówienia próbek są obsługiwane w celu sprawdzenia poprawności inżynieryjnej.


15. Jaką dokumentację można dostarczyć do odprawy celnej i zatwierdzenia projektu?

Faktura handlowa

Lista pakowania

Świadectwo pochodzenia (CO, formularz E, formularz F itp.)

PL 10204 3.1 Certyfikat

Klasyfikacja według kodu HS

Raport z inspekcji strony trzeciej-(SGS/BV/TUV)

 

 

Popularne Tagi: stopy miedzi uns c11000, Chiny producenci, dostawcy, fabryki stopów miedzi uns c11000

Wyślij zapytanie